You are here
Home > Botev Vratsa > Ботев взе ценна победа

Ботев взе ценна победа

Ботев взе ценна победа с 2:0 в ужасни условия

Ботев се справи с едно от по-трудните си гостувания през сезона и измъкна победа 2:0 над Кариана Ерден. Под непрестанен проливен дъжд, зелените започнаха със самочувствие, но домакините имаха по-чистите положения през първата част. Бившите играчи на Ботев, Ангел Русев и Румен Рангелов тормозеха непрекъснато врачанската защита. Втората част започна ударно за нашите и те поведоха след уникален гол на Анатоли Тодоров от пряк свободен удар. Попадението стъписа Кариана и грешките в играта им зачестиха. Въпреки това, на няколко пъти успяха да създадат напрежение в наказателното поле на Иванов. В продължението на срещата всичко приключи с нов красив гол, този път на Любослав Младенов. Близо 100 души пътуваха от Враца и не спряха да подкрепят любимците си.